چگونه باغ گل خود را ایجاد کنیم

ایجاد باغ گل خود روشی عالی برای زیباسازی فضای بیرونی خود است. واقعیت این است که شما برای ساخت یک باغ گل نیازی به متخصص گل ندارید. من افراد زیادی را می شناسم که گیاهان خود را فقط با آزمون و خطا انتخاب کردند. به طور معمول ، در حالی که باغ خود را به مرور تنظیم می کنید و بهترین روش نگهداری و مراقبت از آن را یاد می گیرید ، به اندازه کافی گل ارزان قیمت وجود دارد که بدون شکستن بانک جلوه ای عالی ایجاد کند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که منطقه ای را که می خواهید باغ گل خود را قرار دهید قرار دهید. بخاطر داشته باشید که به مقداری نور مستقیم آفتاب نیاز خواهید داشت تا گلها شکوفا شوند. منطقه ای که برای گل های خود انتخاب می کنید می تواند به اندازه دلخواه شما بزرگ یا کوچک باشد. من توصیه می کنم به دلایل آسان نگهداری از کوچک شروع کنید و با یادگیری اینکه کدام گیاه را بیشتر دوست دارید ، آن را گسترش دهید.

اگر می خواهید کارها را خیلی ساده انجام دهید ، می توانید گلهای خود را در یک کراسولا جعبه گل قرار دهید. اگر باغ را در حیاط خود قرار داده اید ، با نوعی از مواد حاشیه ای آن قسمت را جدا کنید. برای این کار می توانید از هر چیزی که دوست دارید استفاده کنید از جمله پست های چوبی که به صورت افقی گذاشته شده اند ، حاشیه های محوطه سازی پلاستیک یا فلز ، سنگ ، آجر یا اساساً هر چیز دیگری که بخواهید. چیزی را انتخاب کنید که متناسب با ظاهری باشد که می خواهید به آن دست یابید. سعی کنید با سایر لوازم باغبانی که در دست دارید یا قصد استفاده از آن را دارید ، مش منطقه را به خوبی درست کنید. کاشت آهن ، فرفورژه ، حمام پرندگان ، ساعتهای باغچه ، چراغهای جلویی ، نیمکت یا هر وسیله جانبی دیگری را که به شما کمک می کند تا ظاهری را که می خواهید ، در نظر بگیرید.

کار بعدی آماده سازی خاک است. این کار نیاز به مقداری کار دارد. برای سهولت کار در صورت امکان از بیل ، شن کش ، کج بیل ، پنجه یا سایر وسایل باغ استفاده کنید. شما می خواهید علف های هرز ، علف ها یا سایر گیاهان یا انسداد را که ممکن است با گل های شما تداخل یا رقابت کند ، از بین ببرید.

اکنون آماده انتخاب گلها برای باغ خود هستید. روش های زیادی وجود دارد که می توانید ایده های خوبی برای گل های باغ خود بدست آورید. شما می توانید به باغ های دیگر در محله یا شهر خود نگاه کنید تا ببینید کدام نوع شاخ و برگ ها به خوبی کار می کنند و در آب و هوای شما خوب به نظر می رسند. شما می توانید از وب برای ایده گرفتن در مورد طراحی کلی استفاده کنید. در آخر ، سری به فروشگاه باغ محلی خود بزنید و به گل های موجود نگاه کنید. در مورد نور خورشید و نیاز آبیاری مطالعه کنید و سعی کنید گلهایی را انتخاب کنید که نیازهای مشابهی داشته باشند. گلهایی با رنگ و ظاهر متناسب با ایده شما برای طراحی انتخاب کنید و به دنبال آن باشید.